120 років довіри

Працівники лікарні завжди готові будь-якої хвилини прийти на допомогу. Своєю добротою, знанням справи ми повертаємо тисячі людей до повноцінного життя, забезпечуючи якісне лікування, віддаючи їм душевне тепло, створюючи затишок і комфорт

Профіль лікарні відновного лікування передбачає реабілітацію хворих після перенесених інсультів, інфарктів, травм опорно-рухового апарату, загальну реабілітацію. У лікарні наразі функціонує три відділення: лікувально-діагностичне, ортопедичне, де займаються відновленням опорно-рухового апарату, та неврологічне, в якому лікують захворювання центральної та периферійної нервової системи.

Якщо раніше у відділкових лікарнях проходили лікування залізничники та члени їхніх сімей, то тепер до лікарні відновного лікування може потрапити будь-хто за направленням профільного або сімейного лікаря.

У лікувально-діагностичному відділенні сконцентровані діагностичні послуги та розміщений фізіотератпевтичний блок, де практикується водолікування, грязелікування, гірудотерпія, кінезітерапія, лікувальна фізкультура, парафінотерапія, масаж.

З колишніх реанімацій зробили кабінети грязелікування та гірудотерапії (лікування п’явками).

Практикують у закладі і водолікування та лікування травами. В одному із холів медзакладу стоять два кулери з мінеральною водою, з яких можна вільно її набирати і приймати за показами лікаря. Поряд – невелика кухня, де готують для хворих фіточаї.

Базове лікування, до якого входить забезпечення пацієнтів ліками, медичними засобами і, майже, усі процедури – безкоштовні. Вони забезпечуються за рахунок загального фонду бюджету лікарні, який поповнюється з обласного бюджету.

Основними видами діяльності КУ «Жмеринська ЛВЛ» є:

  1. Забезпечення населення Вінницької області висококваліфікованою поліклінічно-консультативною та стаціонарною медичною допомогою, основним лікувальним засобом якої є використання комплексу лікувальних, діагностичних, відновних (реабілітаційних) заходів згідно вимог відповідних нормативно-правових актів медичних послуг, спрямованих на збереження, поліпшення та відновлення здоров’я;
  2. Систематична розробка та впровадження методів лікування, діагностики та попередження неврологічних проявів остеохондрозу, захворювань периферичної нервової системи, захворювань та наслідків травм опорно-рухового апарату, захворювань серцево-судинної системи.
  3. Здійснення іншої діяльності, необхідної для належного забезпечення діагностики і лікування хвороб, травм чи інших розладів здоров’я.
  4. Організація взаємодії з іншими закладами охорони здоров’я з метою забезпечення послідовності у наданні медичної допомоги на різних рівнях та ефективного використання ресурсів системи медичного обслуговування.