Загальна інформація

КНП «Жмеринська лікарня відновного лікування» – лікарня третинного рівня, яка забезпечує надання планової реабілітаційної медичної допомоги та відновного лікування населенню в умовах стаціонару та денного стаціонару.

Цілі діяльності:

1. Надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги з реабілітації та відновного лікування;
2. Збереження здоров’я населення;
3. Попередження переходу захворювань в хронічні;
4. Попередження інвалідності;
5. Покращення якості життя пацієнтів.

Місією діяльності КНП «Жмеринська ЛВЛ ВОР» являється медичне обслуговування населення, надання медичної допомоги в стаціонарних умовах за видами медичної допомоги, лікарськими спеціальностями та спеціальностями молодших спеціалістів з медичною освітою відповідно до отриманої Підприємством ліцензії на медичну практику та на основі професійної діяльності медичних (фармацевтичних) працівників.

Цінності:

 1. Висока якість – прагнення надати найкращі можливі медичні послуги пацієнтам.
 2. Безпека – надання безпечних медичних послуг відповідно до головної заповіді лікування «Не нашкодь».
 3. Співчуття і повага – кожен пацієнт заслуговує на співчуття і повагу його особистості, незалежно від статі, віку, національності, мови спілкування, раси, добробуту.
 4. Пацієнтоорієнтовність – сприйняття пацієнтів і їх сімей як партнерів в процесі лікування, сприяння пацієнтам в прагненні бути поінформованими учасниками в прийнятті рішень, які зачіпають їх здоров’я і благополуччя.
 5. Професіоналізм – прагнення до безперервної самоосвіти кожного фахівця, спрямованість кращих знань, можливостей і досвіду на благо пацієнта на основі постійного розвитку.
 6. Розвиток та інновації – універсальність надання медичної допомоги, лікарями заохочення впровадження інноваційних технологій діагностики і лікування, адаптованих для жителів нашої області.
 7. Робота в команді – внесок кожного співробітника в досягнення поставлених завдань (індикаторів), дотримання медичної етики деонтології, вдосконалення якості медичних послуг.
 8. Повага до гідності та особистості пацієнтів та працівників.
 9. Відповідальність – необхідність, обов’язок відповідати за свої дії.
 10. Колегіальність – постійний самоаналіз і співробітництво, а також створення системи довіри на основі паритету відповідальності і обсягу роботи.
 11. Відкритість – дотримання принципів чесності і порядності в особистісних і колективних діях.

Візія:

«Наше завдання – досягнути найвищої якості надання медичної допомоги. Здорова нація – наше майбутнє»

Пріоритетні напрямки діяльності підприємства, що визначені підприємством як конкурентоспроможні в регіоні:

 1. Стати ведучою, конкурентоспроможною, доступною для населення лікарнею, що здійснює комплексну кваліфіковану медичну допомогу, шляхом впровадження інноваційних технологій і міжнародних стандартів на засадах доказової медицини і досягненнях науки;
 2. Забезпечити широкий спектр якісних медичних послуг з реабілітацією, спрямованих на зміцнення здоров’я населення, профілактику, точну діагностику і ефективне лікування захворювань для зміцнення і відновлення здоров’я;
 3. Ефективна адаптація до нової системи фінансування та нових умов надання медичних послуг;
 4. Забезпечення стовідсоткового укомплектування медичним обладнанням закладу;
 5. Забезпечити наявність компетентних кадрових ресурсів та їх розвиток.
 6. Взаємодія з іншими медичними організаціями з питань консультативно-діагностичної та лікувальної допомоги населенню;
 7. Підвищити попит населення на медичні послуги.